ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Οι κληρώσεις των Πανελληνίων αναπτυξιακών

Πραγματοποιήθηκαν το μεσημέρι της Τρίτης (20/7) στα γραφεία της ΕΟΠΕ οι κληρώσεις της Β’ φάσης των Πανελληνίων πρωταθλημάτων Αγοριών (Κ21, Κ18) και κοριτσιών (Κ20, Κ18).

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:

ΑΓΟΡΙΑ Κ21

Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος, ΑΣ Άρης, ΓΣ Πανηπειρωτικός

1η αγωνιστική (26/7)

1.ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
2.ΓΣ Πανηπειρωτικός-Πήγασος Πολίχνης

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Β’ όμιλος: ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΧΑΝΘ, ΑΣ Αργώ Βόλου, ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής

1η αγωνιστική (26/7)

1.ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής
2.ΧΑΝΘ-ΑΣ Αργώ Βόλου

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Γ’ όμιλος: ΑΟΠ Κηφισιάς, ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΠ Ολυμπιάς, ΓΕ Ηρακλείου

1η αγωνιστική (26/7)

1.ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
2.ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟΠ Κηφισιάς

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΟΝΣ Μίλων, Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ,

1η αγωνιστική (26/7)

1.Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
*Ο Παναθηναϊκός ΑΟ πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)

Παναθηναϊκός-Νικητής αγώνα 1

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20

Α’ όμιλος: ΠΑΟΚ, ΕΑ Λάρισας

1η αγωνιστική (26/7)

ΠΑΟΚ-ΕΑ Λάρισας

Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΠΣ Αίας, ΑΣ Γιάννενα

1η αγωνιστική (26/7)

1.ΑΠΣ Αίας-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
*Ο ΑΣ Γιάννενα πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-ΑΣ Γιάννενα

Γ’ όμιλος: ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Ερμής, ΑΟ Κύδων, Ολυμπιακός ΣΦΠ

1η αγωνιστική (26/7)

1.ΑΣΠ Ερμής-ΑΟ Μαρκοπούλου
2.ΑΟ Κύδων-Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΣΠ Απόλλων, ΣΦΑΜ Φοίβος, Αίολος Αγυιάς

1η αγωνιστική (26/7)

1.ΣΦΑΜ Φοίβος-Αίολος Αγυιάς
*Ο ΑΣΠ Απόλλων πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-ΑΣΠ Απόλλων

ΑΓΟΡΙΑ Κ18

Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος

1η αγωνιστική (23/7)

ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης

Β’ όμιλος: ΑΣ Άθλος, ΠΑΟΚ, ΓΣ Πανηπειρωτικός

1η αγωνιστική (23/7)

1.ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΣ Άθλος
*Ο ΠΑΟΚ πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)

ΠΑΟΚ-Νικητής αγώνα 1

Γ’ όμιλος: Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΓΕ Ηρακλείου, ΑΕΠ Ολυμπιάς

1η αγωνιστική (23/7)

1.ΓΕ Ηρακλείου-Παναθηναϊκός ΑΟ
2.ΑΕΠ Ολυμπιάς-Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΣ Άθληση

1η αγωνιστική (23/7)

1.ΣΦΠ Χανίων-ΑΕΚ
2.ΑΣ Άθληση-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α’ όμιλος: ΑΠΣ Αίας, ΕΑ Λάρισας, ΑΣ Γιάννενα

1η αγωνιστική (23/7)

1.ΕΑ Λάρισας-ΑΣ Γιάννενα

*Ο ΑΠΣ Αίας πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)

ΑΠΣ Αίας-Νικητής αγώνα 1

Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Βυζαντινός ΑΟ, ΣΦΚ Πιερικός, ΑΟ Καβάλας

1η αγωνιστική (23/7)

1.ΑΟ Καβάλας-Βυζαντινός ΑΟ
2.ΣΦΚ Πιερικός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Γ’ όμιλος: Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Απόλλων

1η αγωνιστική (23/7)

1.Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΠ Απόλλων
*Ο ΑΟ Μαρκοπούλου πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)

ΑΟ Μαρκοπούλου-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΣΦΜ Φοίβος, ΑΣ Περιστέρι, ΑΣΠ Ερμής, ΝΟΠ Ρεθύμνου

1η αγωνιστική (23/7)

1.ΝΟΠ Ρεθύμνου-ΣΦΜ Φοίβος
2.ΑΣΠ Ερμής-ΑΣ Περιστέρι

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

ΠΗΓΗ Sportsfeed.gr

Related Posts